PACA NIERDZEWNA WENECKA STOPKA ALUMINIUM UCHWYT PG1

Paca nierdzewna wenecka.

Do sztukaterii gipsowej. Zaokrąglone narożniki z podgiętymi krawędziami. Część robocza wykonana ze stali nierdzewnej 0H18N9 o niskiej zawartości węgla. Nie pozostawia smug podczas pracy. Ergonomiczny uchwyt dwuskładnikowy na stopce aluminiowej.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kod Produkt Szt/opak Ilość paletowa Kod EAN
230-2000 8012 Paca 240 mm nierdzewna wenecka stopka aluminium uchwyt PG1 20 1440 5906295864363

 

Paca nierdzewna

Paca nierdzewna wenecka służy do nakładania i rozprowadzania na powierzchniach pionowych i poziomych różnego rodzaju wypraw dekoracyjnych oraz tynków cienkowarstwowych. Idealnie nadaje się do wykonania m.in. betonu dekoracyjnego, trawertynu, stiuku, tynku magnetycznego. Dzięki unikatowemu kształtowi blachy nie pozostawia smug podczas pracy.

Paca nierdzewna jest często wybierana przez profesjonalistów ze względu na swoją wytrzymałość i wygodę użytkowania.

Paca wenecka

Paca wenecka jest rodzajem narzędzia, które jest używane do wygładzania i modelowania gładkich powierzchni z suchego tynku. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada wyprofilowany kształt, który umożliwia uzyskanie jednolitej powierzchni bez zaciągnięć i grudek.

Paca wenecka jest często stosowana w branży budowlanej i jest bardzo przydatna podczas wykonywania różnego rodzaju prac wykończeniowych. Jest też trwała i odporna na uszkodzenia, co pozwala na jej długotrwałe użytkowanie.

Paca nierdzewna ­– dzięki niej prace remontowe przebiegną bezproblemowo

Dzięki swojej uniwersalności jest świetnym narzędziem do samodzielnego remontu – pomaga przy wykończeniu ścian gipsem, tynkiem lub gładzią. Poza tym materiały, z których wykonane są narzędzia, czyli stal nierdzewna i drewniane lub gumowe uchwyty sprawiają, że pace nierdzewne są odporne na uszkodzenia mechaniczne.