O FIRMIE

Zapraszamy do kontaktu.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy
z wami od 1994

INSTAR

INSTAR Sp. z o.o. Sp.k. to dynamicznie rozwijająca się firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi budowlanych i malarskich.

Naszą misją jest umożliwienie obecnym i przyszłym Klientom korzystania z narzędzi, które cechuje trwałość, ergonomia użytkowania oraz zgodność z najwyższymi standardami.
Podejmujemy szereg działań o charakterze badawczo-rozwojowym a dzięki wyrobom projektowanym przez nasz zespół, wyznaczamy trendy w branży.
Ugruntowaną pozycję INSTAR na rynku krajowym potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzykrotnie przyznana Gazela Biznesu, która świadczy o tym, że jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Szereg wyróżnień przyznanych przez stowarzyszenia biznesowe potwierdza uznanie dla marki INSTAR w branży. Rozwój firmy wspierają ciągłe inwestycje w infrastrukturę, park maszynowy i co najważniejsze – w ludzi.

Osiągnięcia

CERTYFIKATY

Szczególną uwagę zwracamy na społeczną odpowiedzialność biznesu, wspierając różnorodne inicjatywy lokalne. Dla nas pomaganie jest czymś naturalnym.

Jeśli chodzi o nasze standardy – certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą serii ISO 9001 wydany przez TÜV świadczy o tym, że jakość jest dla nas kluczowym zagadnieniem i to od wielu lat. Certyfikat FSC® który posiadamy potwierdza, że nie jest nam obojętne pochodzenie surowca i wspieramy właściwą gospodarkę leśną. Natomiast znak ROST FREI na naszych wyrobach gwarantuje, iż produkty INSTAR spełniają najbardziej rygorystyczne normy.

Co jest dla nas szczególnie ważne? Klient, dla którego staramy się każdego dnia i dzięki któremu dalszy rozwój firmy jest możliwy.