polityka prywatności

Polityka prywatności

Rodo

Administratorem Państwa danych jest firma INSTAR Sp. z o.o. Sp. k., ul. Tarnowska 9, 34-600 Limanowa.

Państwa dane są przez nas szczególnie chronione, co oznacza między innymi, że nie są one nigdzie przekazywane, za wyjątkiem zaufanych podmiotów, świadczących na rzecz Administratora usługi teleinformatyczne, np. obsługę poczty elektronicznej. Administrator współpracuje w tym zakresie wyłącznie z podmiotami gwarantującymi spełnienie standardów zgodnych z RODO i obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych.

Państwa dane nie są wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania.

Państwa dane są przez nas przetwarzane wyłącznie do realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora, w szczególności do budowania i utrzymywanie relacji z potencjalnymi, aktualnymi oraz dotychczasowymi Klientami i Partnerami. Przetwarzanie odbywa się na zasadach dobrowolności, wyłącznie do momentu wycofania zgody. Mogą to zrobić Państwo w każdej chwili kontaktując się z Administratorem e-mailowo (instar@instar.net.pl) lub korespondencyjnie (adres wskazany powyżej).

Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, przeniesienia, usunięcia, a także do żądania ograniczenia lub zaniechania przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego, na zasadach i w okolicznościach przewidzianych przepisami.

Najłatwiejszym sposobem kontaktu we wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem przez INSTAR Sp. z o.o. Sp. k. danych jest wysłanie wiadomości e-mail na adres instar@instar.net.pl

Cookies

  • dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika
  • tworzenia anonimowych statystyk odwiedzin Serwisu