KASTRA BUDOWLANA OKRĄGŁA

Kastra budowlana okrągła.

Przeznaczona do prac remontowo-budowlanych. Służy do przygotowywania zapraw, klejów, mieszania produktów sypkich oraz jako pojemnik do gromadzenia wody podczas prac budowlanych. Posiada uchwyty do przenoszenia. Wykonana z tworzywa sztucznego.

Kategorie: ,
Kod Produkt Ilość paletowa Kod EAN
10-0045 0661 Kastra budowlana okrągła 45l 180 5906295868156
10-0065 0662 Kastra budowlana okrągła 65l 160 5906295868163
10-0090 0660 Kastra budowlana okrągła 90l 160 5906295868170

Kastra budowlana

Kastra budowlana, tak samo jak pędzle, wałki i szpachelki, to narzędzia, które powinny się znaleźć w każdym garażu. Wykonana z tworzywa sztucznego pozwala na przygotowywanie zapraw, klejów, mieszania produktów sypkich, ale również może służyć jako pojemnik do gromadzenia wody podczas prac budowlanych. Dzięki specjalnym uchwytom, łatwo jest ją przenosić. Kastry przeznaczone są do prac budowlano-wykończeniowych.

Kastra budowlana to pojemnik wykonany z tworzywa sztucznego, służący do prac remontowo – budowlanych. Można w niej mieszać zaprawę murarską, klej i inne produkty wykorzystywane na budowach. Naczynie może też służyć do gromadzenia wody.

Dzięki materiałom, z których zrobione jest to niezwykle lekkie naczynie, szybko i łatwo pozbędziemy się wszelkich pozostałości materiału budowlanego. Ze względu na swoją trwałość, ten poręczny i wygodny pojemnik będzie nam służył przez lata.

Kastra budowlana 90 l

Kastra budowlana 90 l to pojemnik wykonany z tworzywa sztucznego, służący do prac remontowo – budowlanych. Jej duża pojemność pozwala na sprawne wymieszanie dużej ilości zaprawy murarskiej, kleju lub innych materiałów budowlanych. Wykonana jest z bardzo lekkich tworzyw, co sprawia, że szybko i sprawnie przeniesiemy ją z miejsca na miejsce. Ze względu na swoją trwałość, ten poręczny i wygodny pojemnik będzie nam służył przez lata.

Kastra budowlana – niezbędnik każdego budowlańca

Nie można przecenić znaczenia dobrej jakości narzędzi i akcesoriów podczas prowadzenia prac remontowych i budowlanych. Jednym z takich elementów, który ma kluczowe znaczenie dla skuteczności i wygody pracy, jest kastra budowlana.

Kastra budowlana to niezastąpiony pomocnik, gdy chodzi o przygotowywanie zapraw, klejów, mieszanie produktów sypkich, a także jako pojemnik na wodę podczas prac budowlanych. Wykonana z tworzywa sztucznego, jest zarówno lekka, jak i wytrzymała, a jej specjalne uchwyty umożliwiają łatwe przenoszenie.

W ofercie firmy Instar znajduje się m.in. kastra budowlana o pojemności 90 litrów. Ten duża pojemność pozwala na sprawne wymieszanie dużej ilości zaprawy murarskiej, kleju lub innych materiałów budowlanych. Dzięki wykorzystaniu lekkiego, ale wytrzymałego tworzywa sztucznego, kastra jest łatwa do przeniesienia nawet w pełni załadowana.

Odporność na uszkodzenia i trwałość materiału, z którego jest wykonana kastra, zapewniają jej długą żywotność, co czyni ją niezastąpionym elementem wyposażenia każdego majsterkowicza, bez względu na skalę prowadzonych prac. Kastra budowlana to praktyczne i niezawodne narzędzie, które przyspieszy i ułatwi każdy projekt budowlany.