test porównawczy szpachli fasadowych

Test porównawczy szpachli fasadowych

Na naszym kanale Youtube pojawił się test porównawczy szpachli fasadowych, w którym można zobaczyć jak sprawują się narzędzia Instar w porównaniu do narzędzi innych firm.

Szpachle fasadowe to jedne z najbardziej popularnych narzędzi budowlanych wykorzystywanych w pracach wykończeniowych. Służą do idealnego wygładzania powierzchni ścian. Proste w obsłudze, pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów. Podnoszą trwałość i estetykę pracy, przez co są bardzo chętnie zamawiane przez firmy budowlane.

Test porównawczy szpachli fasadowych – sprawdź jakość Instar!

W poniższym filmie poddaliśmy szpachle fasadowe czterem testom obciążeniowym, symulując warunki pracy w jakich na co dzień używane są te narzędzia. Wyniki testu są zaskakujące:

Jak widać na filmie, szpachle fasadowe firmy Instar posiadają bardzo wysoką sprężystość, dzięki czemu nie odkształcają się tak szybko i wolniej zużywają. Wszystko to jest zasługą najwyższej jakości stali wykorzystanej do ich produkcji.

Szpachle w ofercie Instar

Powyższy test porównawczy szpachli fasadowych zaprezentował jedynie kilka z nich. Oferta narzędzi budowlanych firmy Instar zawiera szeroki wybór doskonałej jakości szpachli. Więcej informacji znaleźć można w naszych liniach produktowych:

Szpachle TytanX

Szpachle Instar

Szpachle Nature