Targi Esenwarenmesse

Targi Esenwarenmesse

W dniach 03-06 marzec 2024 firma Instar wzięła udział w targach Eisenwarenmesse, które odbyły się w Niemczech. To ważne wydarzenie o długiej historii, która odzwierciedla ewolucję branży metalowej oraz narzędziowej.

Targi Esenwarenmesse w Kolonii

Podczas targów mieliśmy możliwość zaprezentować innowacyjny katalog produktów, zarówno z linii Instar jak i marki Tytanx, Nature oraz Eco. Przedstawiliśmy nowości wprowadzane do oferty między innymi zestawy szpachli wykończeniowych z walizką Tytanx, szpachelki elastyczne oraz specjalne w praktycznym etui Tytanx czy dozowniki do kleju Tytanx.

Po raz kolejny była to okazja do wymiany doświadczeń oraz do nawiązania nowych kontaktów na rynku europejskim i międzynarowym.

Dziękujemy wszystkim za liczne odwiedziny naszego stoiska, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem handlowym oraz serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji 🙂

Targi Esenwarenmesse – galeria

Zapraszamy także do obejrzenia relacji z naszego udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2023 w Poznaniu.