szpachelki elastyczne tytanx

Szpachelki elastyczne TytanX

Linia TytanX to profesjonalne narzędzia budowlane Instar, obejmująca szeroki asortyment kielni, mieszadeł, pac i szpachli. W dzisiejszym wpisie chcemy zaprezentować krótki film prezentujący jedną z naszych nowości – doskonałej jakości szpachelki elastyczne TytanX.

Szpachelki elastyczne TytanX – cechy produktów

Projektując nasze narzędzia dbamy o to, by finalne produkty spełniały wszelkie standardy nowoczesnych narzędzi budowlanych. Tak jest również w przypadku szpachli elastycznych z linii TytanX. Różnorodne rozmiary i kształty narzędzi, dwukomponentowy uchwyt z miejscem na bita i elastyczna blacha nierdzewna to główne cechy szpachli TytanX.

Jak zwykle zadbaliśmy również o komfort transportu i przechowywania naszych narzędzi. Szpachelki TytanX dostępne są w wygodnym materiałowym etui. Dostępny jest również stand z zasobnikiem, dzięki czemu można stworzyć sobie zapas 3 zestawów.

Szpachelki elastyczne TytanX – film demonstracyjny

Elastyczne szpachelki TytanX gwarantują idealnie gładką powierzchnię, wytrzymałość i wysoki komfort pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego katalogu produktów i działu Szpachle TytanX