narzędzia tytanx

Narzędzia budowlane TytanX – dla profesjonalistów

Firma Instar jest liderem w dziedzinie produkcji narzędzi budowlanych. Produkujemy narzędzia od 30 lat, oferując produkty spełniające najwyższe standardy ergonomii, trwałości i bezpieczeństwa. Przez cały ten okres dbaliśmy o rozwój firmy, doskonaląc nasze rozwiązania technologiczne i poszukując nowych, ambitnych wyzwań. Dziś z dumą możemy zaproponować Państwu kilka linii naszych produktów, z których wiodącą marką są profesjonalne narzędzia budowlane TytanX.

Narzędzia budowlane TytanX

Narzędzia budowlane do prac wykończeniowych są fundamentem udanych realizacji projektów budowlanych. Wymagają one nie tylko solidnej konstrukcji, ale również niezawodności i bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Dla doświadczonych fachowców w branży budowlanej te cechy są kluczowe i decydujące przy wyborze narzędzi dostępnych na rynku.

Narzędzia budowlane TytanX to marka stworzona z myślą o profesjonalistach i dla profesjonalistów. Pod nazwą TytanX udało nam się wyprodukować wyjątkowej jakości narzędzia, które dzięki swym cechom szybko zyskały uznanie na rynku narzędzi budowlanych. Co warte podkreślenia, narzędzia TytanX są projektowane w oparciu o nasze autorskie rozwiązania. Nasza firmowa narzędziownia wprowadza stopniowo do produkcji własne patenty, dzięki czemu jakość naszego „Tytana” sukcesywnie wzrasta.

TytanX – cztery kategorie profesjonalnych narzędzi

Katalog profesjonalnych narzędzi TytanX obejmuje cztery główne kategorie produktów:

  • kielnie
  • mieszadła
  • pace
  • szpachle

W każdej z nich znaleźć można zestaw unikalnych narzędzi do różnych zastosowań. Marka TytanX to najnowsze trendy w narzędziach ręcznych do prac budowlanych.

Dlaczego profesjonaliści wybierają TytanX?

Bez względu na to, czy chodzi o kielnie, pace, szpachle czy mieszadła, jakość narzędzi TytanX jest bezkompromisowa. Projektując każde narzędzie z logo TytanX wiemy doskonale, czego konkretnie profesjonaliści z branży budowlanej oczekują od wysokiej jakości produktów.

Narzędzia budowlane TytanX cieszą się znakomitymi opiniami użytkowników. Te nowoczesne narzędzia ręczne do prac budowlanych cechuje wszystko to, co ważne dla wykonawców.

Solidna konstrukcja

Narzędzia budowlane dla profesjonalistów muszą być wytrzymałe i solidnie wykonane, aby wytrzymać intensywne użytkowanie podczas prac remontowych. Konstrukcja narzędzi TytanX wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i niezawodność nawet podczas najcięższych prac.

Takie są też narzędzia z linii TytanX. W ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości, które dodatkowo w wielu projektach są inaczej zespolone w porównaniu do standardowych narzędzi. Biorąc do ręki dowolne narzędzie z serii TytanX od razu można się przekonać, z jak solidną konstrukcją mamy do czynienia i odróżnić je od standardowego narzędzia.

Doskonała wydajność i niezawodność

Dla profesjonalistów na placu budowy liczy się każda sekunda pracy. Dlatego narzędzia budowlane używane na co dzień muszą cechować się doskonałą wydajnością, umożliwiając szybkie i efektywne wykonywanie zadań, bez utraty czasu, ani angażowania dodatkowych zasobów energii. TytanX wielokrotnie potwierdził już swoją wysoką wydajność, dzięki przemyślanym projektom i dbałości o każdy detal.

Jako producent narzędzi z linii TytanX jesteśmy pewni ich niezawodności. Według opinii naszych klientów, w niektórych zastosowaniach udało się osiągnąć nawet dwukrotnie większą trwałość w stosunku do innych narzędzi dostępnych na rynku. Dodatkowo wszystkie narzędzia TytanX objęte są 3-letnią gwarancją, co również jest nie bez znaczenia dla klientów ceniących komfort użytkowania.

Ergonomia i bezpieczeństwo użytkowania

Solidna konstrukcja i niezawodność są niezwykle istotne, jednak nawet najlepsze narzędzie nie obejdzie się bez rozwiązań zapewniających ergonomię i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Narzędzia budowlane TytanX gwarantują wysoki komfort użytkowania dzięki specjalnie zaprojektowanym, ergonomicznym uchwytom, wykonanym z drewna, gumy, czy materiałów syntetycznych. Dzięki temu praca z nimi jest mniej męcząca i redukuje ryzyko urazów spowodowanych m.in przez nadmierny wysiłek fizyczny.

narzędzia budowlane tytanx

Profesjonalny wygląd

Jak przystało na narzędzia budowlane z wyższej półki, linia TytanX może poszczycić sie również oryginalnym, nowoczesnym wyglądem. Design większości narzędzi TytanX oparty jest na kolorach szarym (część robocza) i pomarańczowym (uchwyty). Dzięki temu wizualnie od razu wyróżniają się z grona innych narzędzi. Jaskrawy, neonowy kolor pomarańczowy dodatkowo zapewnia szybką identyfikację i widoczność, co w przypadku prac budowlanych jest szczególnie ważne.

Nie bez znaczenia jest również wysoka estetyka wykonania. W narzędziach TytanX zadbaliśmy o to, by łączenia i zespolenia materiałów wykorzystanych w ich produkcji były wykonane na najwyższym poziomie. Malowanie i lakierowanie zabezpiecza nasze narzędzia przez działaniem czynników zewnętrznych.

Każdy produkt TytanX jest znakowany laserowo. Profesjonalny wygląd pac, kielni, mieszadeł i szpachli podnoszą specjalne tłoczenia, gumowe osłonki i zabezpieczenia. Dodatkowo w ramach linii TytanX oferujemy zestawy wyposażone w akcesoria dodatkowe – profesjonalne walizki i etui przystosowane do transportu i przechowywania.

Opinie klientów o narzędziach z serii TytanX

Narzędzia budowlane TytanX zbierają bardzo dobre opinie. Kliencie doceniają je głównie za wytrzymałość, ergonomię i świetny stosunek jakości do ceny. Oto kilka opinii o naszych narzędziach:

„Dobry jakościowo, nie odbiega wyglądem i wykonaniem od droższych producentów. Naprawdę zestaw godny polecenia z wygodną walizką do przenoszenia i ochrony narzędzi…”

„Rewelacyjny produkt. Zacząłem od długości 60cm po czym po 2m przesiadłem się na 80cm i jakby w zestawie była szpachla 100cm to bym na niej skończył. Szpachle super lekkie, bardzo dobrze wykonane, nożę elastyczne nie zostawiają śladów na rogach. Polecam…”

„Szpachle rewelacja ściany wychodzą idealnie gładkie. Produkt godny polecenia, warto swojej ceny…”

narzędzia budowlane tytanx

„Super sprzęt, jestem bardzo zadowolony, wypróbowany i świetnie się pracuje tymi nożami. Cena bardzo atrakcyjna, porównywałem z ****** za 1600zł…polecam tytanx!”

10 hitów sprzedażowych z serii TytanX

W katalogu narzędzi z linii TytanX największą popularnością cieszą się:

Paca z gumą do fugowania – profilowana guma, wymienne wkłady

Zdzierak do posadzek – do uniwersalnych zastosowań

Paca Tarnik do styropianu – wygoda użytkowania, dzięki świetnej ergonomii

Szpachla wykończeniowa – łatwo wymienne ostrza, duża wytrzymałość

Szpachelki elastyczne – zwiększona podatność na odkształcenia

Zdzierak do tynków – uniwersalny, dzięki czemu tynk czy nawet stryropian nie mają szans

Łopata do śniegu – grubsza rurka, okucie aluminiowe, klip z możliwością rozpięcia miski

Paca elastyczna – idealnie gładka, beznitowa powierzchnia, wyższy punkt sprężystości

Kielnia sztukatorska – wzmocniona spawem punktowym, z drewnianym uchwytem

Mieszadło do farb – grubsze pręty, ocynkowane

Zachęcamy do zapoznania sie z każdym z nich. W katalogu narzędzi TytanX znaleźć można znacznie więcej propozycji narzędzi przydatnych w różnych sytuacjach.

Narzędzia TytanX – kategorie produktów

Popularność narzędzi TytanX skłania nas do podejmowania dalszych wysiłków w celu rozwijania tej unikalnej serii. Liczba narzędzi TytanX w naszej ofercie regularnie wzrasta, powiększając się o coraz to nowsze i bardziej zaawansowane narzędzia. Zapraszamy do zapoznania się z kategoriami produktów TytanX w naszym katalogu online:

Narzędzia budowlane TytanX – podsumowanie

Narzędzia budowlane TytanX to unikalna linia produktów na rynku narzędzi. Dbając o najwyższe standardy jakości, niezawodności i bezpieczeństwa, oferujemy narzędzia z przekonaniem, że spełnią one oczekiwania najbardziej wymagających profesjonalistów w branży budowlanej.