instar nature

Narzędzia Instar Nature

W dzisiejszych czasach ekologia jest nie tylko popularnym trendem. Podejście proekologiczne stanowi również wyraz odpowiedzialności w korzystaniu z naturalnych zasobów naszej planety. Właśnie dlatego powstały narzędzia Instar Nature – nowa linia w naszej ofercie. Obejmuje ona wyjątkowe narzędzia budowlane, w produkcji których postawiliśmy na rozwiązania proekologiczne. Więcej informacji o tej innowacyjnej grupie produktów w dzisiejszym poście.

Nowe trendy w branży budowlanej

Każdy producent powinien w swojej polityce uwzględnić wyzwania, z jakimi musi mierzyć się całe społeczeństwo. Jednym z najbardziej pilnych jest ochrona środowiska. W dzisiejszych czasach, kiedy ochrona zasobów naturalnych staje się wyrazem troski o przyszłość naszej planety, odpowiedzialne firmy poszukują innowacyjnych sposobów na zmniejszenie swojego wpływu na ekosystem. Ochrona środowiska naturalnego, dbałość o zdrowie publiczne, zrównoważony rozwój, oszczędność zasobów, zachowanie bioróżnorodności i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji to obowiązek każdego z nas.

Nowe trendy w branży budowlanej to dowód na to, że każdy może mieć swój wkład w ochronę tego, co dla nas wszystkich najcenniejsze. Narzędzia Instar Nature to nasza cegiełka w myślenie o przyszłości.

narzędzia instar nature

Instar Nature – nowa linia narzędzi budowlanych

Od momentu powstania Instar przykładał dużą wagę do spełniania obowiązujących norm i wprowadzania ekologicznych rozwiązań we wszystkich aspektach działalności firmy. Jako producent narzędzi budowlanych z Małopolski mamy świadomość, jak ważną rolę w życiu każdego z nas pełni przyroda. Byliśmy i nadal jesteśmy aktywni w wielu ważnych inicjatywach proekologicznych. Wszędzie tam, gdzie możemy mieć swój wkład w dobrostan środowiska naturalnego, jesteśmy gotowi do działania.

Od niedawna zaangażowanie to widać również na naszej linii produkcyjnej. Instar Nature to profesjonalne narzędzia z ekologicznymi rozwiązaniami przyjaznymi dla środowiska.

Narzędzia Instar Nature – wysoka jakość i ekologiczne rozwiązania

Doświadczenie Instar w produkcji narzędzi budowlanych to kapitał, na którym budujemy przyszłość. Istotne jest dla nas to, by podążając za nowymi trendami nie tracić tego, z czego marka Instar jest już doskonale znana w Polsce i poza granicami naszego kraju. Wysoka jakość, profesjonalizm, innowacyjne patenty – wszystko to jest dla nas punktem wyjścia. Tak było również w przypadku Instar Nature. Wybór ekologicznych rozwiązań w produkcji narzędzi budowlanych nie musiał oznaczać rezygnacji z wysokiej jakości produktów. Linia Instar Nature to najlepsze potwierdzenie, że ekologia i wysoka jakość mogą iść w parze.

W produkcji narzędzi Instar Nature zastosowaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dla wymagających profesjonalistów, stosując najwyższej jakości materiały i uzupełniając je patentami ekologicznymi. Pozwoliło to stworzyć idealny kompromis w dostarczeniu na rynek narzędziowy wyjątkowych produktów.

Uchwyty z korka w narzędziach Instar Nature

Odpowiadając na potrzeby rynku oraz w trosce o komfort pracy użytkownika wyprodukowaliśmy kielnie, pace i szpachle z uchwytem z korka – oryginalnie pozyskiwanego z kory dębu korkowego dodając do niego elastomer, by uzyskany komponent użyć do produkcji naszego uchwytu.

Korek jako materiał naturalny jest oddychający, lekki i niepochłaniający wody, co zapewnia lepsze dopasowanie narzędzia do dłoni oraz wygodę podczas wielogodzinnej pracy, a dzięki elastomerowi uchwyty zyskały zwiększoną elastyczność i odporność na czynniki zewnętrzne.

Dlaczego narzędzia Instar Nature są wyjątkowe?

Instar Nature to narzędzia dające inne wrażenia użytkowania, zwłaszcza w porównaniu do tradycyjnych narzędzi dostępnych na rynku. To narzędzia których użytkowanie jest niezwykle komfortowe.

Wodoodporne uchwyty będące kompromisem między drewnem a gumą, zawierające dodatki naturalnego drewna – korka, gradowane pace pozbawione ostrych krawędzi, czy wibrowane kielnie – to tylko kilka przykładów technologicznych rozwiązań Instar Nature.

Same narzędzia są niezwykle estetyczne i już na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo solidnie, co potwierdza się w ich użytkowaniu. A poza tym – pięknie pachną 🙂

Opinie klientów o narzędziach z serii Instar Nature

Zapytaliśmy naszych klientów co sądzą o narzędziach z linii Instar Nature. Oto kilka odpowiedzi:

„Rewelacyjna jakość i dobra cena. To rzadko idzie w parze, ale Instar to marka której ufam od dawna. Tak samo jest jeśli chodzi o Instar Nature. Wysoka jakość pozostała, a komfort użytkowania jest po prostu niesamowity! Musisz tego spróbować!”

ocena

„Kielnie Instar Nature to arcydzieło! Nigdy nie trzymałem w ręce tak dobrych narzędzi. Praca nimi jest czystą przyjemnością…”

ocena

Kiedy kupiłem pierwsze szpachle Nature to pierwsze co pomyślałem – szkoda je brudzić 🙂 Zaraz kupiłem następne, a tamte zostawiłem sobie do prywatnej kolekcji 🙂 Świetne i doskonale wykonane narzędzia!

ocena

Jako producent cieszymy się, że narzędzia Instar Nature zdobywają tak pochlebne recenzje. To dla nas dodatkowa motywacja, by nadal rozwijać tę linię narzędzi budowlanych.

instar nature

Najchętniej kupowane narzędzia Instar Nature

Grupa narzędzi Instar Nature rośnie bardzo szybko. Już w tym momencie liczy blisko 50 unikalnych produktów. Spośród nich największą popularnością cieszą się:

Szpachla nierdzewna profilowana

Szpachla nierdzewna

Szpachla nierdzewna

Kielnia nierdzewna sztukatorska

Kielnia nierdzewna sztukatorska ostra

Kielnia nierdzewna sztukatorska koci język

Paca nierdzewna

Paca nierdzewna wenecka

Paca nierdzewna obustronnie półokrągła

Paca nierdzewna wenecka elastyczna

Pełną listę produktów Instar Nature można przejrzeć w naszych katalogach, a także na stronie z produktami.

Instar Nature – podsumowanie

Narzędzia Instar Nature to nowa linia narzędzi budowlanych Instar, która ma szansę podbić rynek narzędziowy w Polsce i za granicą. Doskonałe recenzje i pozytywne wrażenia użytkowników tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że udało nam się stworzyć wyjątkowe narzędzia.

Kombinacja materiałów najwyższej jakości z biodegradowalnymi, naturalnymi komponentami ekologicznymi to ukłon w stronę środowiska. Jednocześnie materiały wykorzystane w produkcji to zapewnienie wysokiej trwałości, spełniając tym samym oczekiwania i wymagania użytkowników. Wszystkie narzędzia Instar Nature objęte są 2-letnią gwarancją, a narzedzia TX-Nature oraz TytanX aż 3- letnia gwarancją!

Więcej informacji dostępnych jest w naszej ulotce Narzędzia Instar Nature. Zapraszamy do składania zamówień.