impreza okolicznościowa

Impreza okolicznościowa z okazji 30-lecia Instar

W tym roku Instar świętuje swoje 30-lecie. To dla firmy wyjątkowy moment, skłaniający do refleksji nad minionymi latami, pełnymi wyzwań, sukcesów i nieustannego rozwoju. Te trzy dekady to czas bogaty w doświadczenia, które pozwoliły Instar stać się silniejszą i bardziej innowacyjną firmą. Każdy etap tej drogi był cenną lekcją, z której doświadczenia z dumą przenosimy w przyszłość. Chcąc godnie uczcić ten piękny jubileusz, w gościnnych progach Domu Weselnego „Lis” odbyła się uroczysta impreza okolicznościowa zorganizowana dla pracowników firmy. Krótka relacja poniżej.

Impreza okolicznościowa z okazji 30-lecia Instar miała bardzo uroczysty charakter. Nie zabrakło więc pięknej oprawy, szampana i upominków. Po pysznym obiedzie prowadzący imprezę DJ zaprosił wszystkich na salę taneczną, gdzie w obecności prezesów firmy – Panów Marka Czamary, Józefa Hajdyły, Jana Pytla i Pawła Hajdyły odczytano historię firmy Instar.

Później głos zabrał Pan Marek Czamara, który już na wstępie podziękował wszystkim za olbrzymi wkład jaki włożyli w historię i rozwój firmy Instar, życząc pomyślności i kolejnych lat udanej współpracy. Tuż po burzliwych brawach głos zabrała Pani Dyrektor Ilona Wojcieszak, która dziękując Zarządowi firmy za trud włożony w sprawne zarządzanie firmy i przyczynienie sie do jej sukcesów, w imieniu wszystkich pracowników wręczyła prezent – voucher na wykonanie zewnętrznego logo firmy. Po raz kolejny rozległy się głośne brawa i tuż po nich pojawiła się kolejna niespodzianka – na salę wjechał efektowny tort z logo i mini-kielniami Instar. Wyglądał fantastycznie i był przepyszny! 🙂

Prezes Marek Czamara wielokrotnie podkreślał, że ludzie są dla Instar najważniejsi, co znalazło potwierdzenie w kolejnym, oficjalnym punkcie programu imprezy. Było nim wręczenie okolicznościowych nagród dla pracowników z najdłuższym stażem. Nie zabrakło również chwili na pamiątkowe zdjecie z całym Zarządem, co dla każdego wyróżnionego pracownika będzie z pewnością miłą pamiątką.

Na tym zakończyła się część oficjalna imprezy. Po niej DJ zaprosił wszystkich na parkiet taneczny, gdzie w doskonałej, niemal rodzinnej atmosferze wszyscy razem bawili się do późnych godzin nocnych 🙂

Przyjęcie: Dom weselny Lis
Oprawa muzyczna: DJ Firewall Music
Fotograf: Fotografia biznesowa Darek Kempny

A już niedługo zapraszamy wszystkich na dalsze świętowanie w ramach Dnia Otwartego Instar.