auto wystawowe instar

Mobilne centrum narzędziowe

Dziś chcielibyśmy zaprezentować naszą nowość – mobilne centrum narzędziowe! Ten specjalny pojazd pozwoli nam zaprezentować narzędzia dostępne w naszym katalogu w formie wygodnej, mobilnej ekspozycji.

Mobilne centrum narzędziowe to rozwinięcie koncepcji spotkań z naszymi klientami, w ramach których dojeżdżamy w wybrane miejsca, by zaprezentować narzędzia i akcesoria z naszej oferty handlowej. Tym razem jednak przygotowaliśmy coś specjalnego – profesjonalną ekspozycję na czterech kołach!

auto wystawowe instar

Mobilne centrum narzędziowe Instar – 300 produktów!

W tym specjalnie zaprojektowanym samochodzie zobaczyć można zarówno nowości z naszego katalogu, jak również narzędzia cieszące się już uznaniem naszych klientów. W środku znalazły się narzędzia z naszej linii produkcyjnej – a więc marki Instar, TytanX, Nature, a także wybrane produkty z linii Star (chociażby prezentowane niedawno na stronie szpachelki monolityczne). W sumie pomieściliśmy blisko 300 produktów z katalogu Instar, z których każdy można wziąć do ręki i dokładnie obejrzeć. Do tego dochodzą jeszcze prezentacje multimedialne na zainstalowanych wewnątrz monitorach.

Mobilna ekspozycja ma na celu przybliżenie naszym Klientom narzędzi Instar, ich wysokiej jakości, świetnej ergonomii i funkcjonalności w różnych zastosowaniach. Podczas prezentacji na miejscu będzie można również porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z produktami Instar.

Komfortowa prezentacja

Auto zostało zaprojektowane w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać jego przestrzeń ładowną, a jednocześnie zapewnić odwiedzającym odpowiedni komfort. Narzędzia są doskonale eksponowane, a przestrzeń wewnątrz samochodu pozwala na swobodne poruszanie się. Zadbaliśmy o klimatyzację, a w chłodniejsze dni wnętrze auta będzie ogrzewane. Całość mobilnej ekspozycji jest zadaszona, a więc niestraszne nam warunki pogodowe.

Zewnątrz auto wystawowe Instar prezentuje się również świetnie. W projekcie wykorzystaliśmy m.in. zdjęcia z niedawnej sesji zdjęciowej z udziałem naszych pracowników i narzędzi. Nasz Ducato z daleka rzuca się w oczy, nie można go przeoczyć 🙂

Mobilne centrum narzędziowe – zaplanuj wizytę!

W chwili obecnej mamy już zaplanowaną listę pierwszych prezentacji z dojazdem do naszych klientów. Kalendarz jest otwarty, dlatego jeśli są Państwo zainteresowani wizytą auta wystawowego Instar na swoim evencie firmowym, targach, dniach otwartych, rocznicy czy pikniku, zapraszamy do kontaktu z nami lub naszymi przedstawicielami handlowymi. Lista kontaktów dostępna jest tutaj.

Do zobaczenia wkrótce!