Kategorie

Narzędzia malarskie

Narzędzia malarskie – Wszystko w jednym miejscu

Narzędzia malarskie są niezbędne przy różnych pracach remontowych, powinny znaleźć się w każdej szafce z narzędziami. Nie tylko umożliwiają wykonanie remontu całego mieszkania, ale również szybkie podmalowanie newralgicznych punktów. Narzędzia malarskie firmy Instar to najwyższa jakość idąca w parze z ergonomią. Wykonane są z materiałów, które pozwalają na wieloletnie użytkowanie bez konieczności częstego wymieniania. Jest to bardzo ważne w szczególności, gdy musimy pomalować dużą powierzchnię. Wśród naszych narzędzi znajdziecie:

Skrobak malarski

Skrobak malarski jest narzędziem przydatnym, na przykład, przy zrywaniu starej tapety. Stosując go, spodni materiał nie ulegnie uszkodzeniu – nie musimy się martwić o to, że struktura ściany zostanie naruszona. Ponadto wykonywane są w wielu wariantach – warto zwrócić na to uwagę w szczególności, gdy nie chcemy go tylko użyć do zrywania tapety. Skrobak malarski to narzędzie, które nada się do usuwania łuszczących się farb ze ściany, futryn albo mebli.

Wałek do malowania

Trudno sobie wyobrazić nawet niewielki remont bez wałka do malowania. Bez niego pomalowanie ściany mogłoby przerodzić się w koszmar, a przecież nie o to chodzi! Dzięki szerokiemu wyborowi wałków do malowania, dobierzecie wałek pod względem wielkości, włosia i grubości. Oferta producenta Instar zawiera również niezbędne dodatki, takie jak: kije teleskopowe i kuwety malarskie, pędzle i taśmy malarskie, dzięki którym każdy remont przebiegnie sprawniej i przyjemniej.