NOWOŚCI

Sprawdź naszą najnowszą serię.

Odpowiadając na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku ręcznych narzędzi budowlanych wprowadzamy do naszej oferty coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Po wielu testach, konsultacjach ze specjalistami w swoich dziedzinach, tworzymy nowe narzędzia mające za zadanie ułatwić pracę zarówno profesjonalistom, jak i jednostkowym użytkownikom.

Instar w liczbach

+
Lat doświadczenia
mln+
Produkcja roczna
+
Kraje
+
Pracowników

LINIE NASZYCH PRODUKTÓW

W naszej firmie posiadamy cztery główne linie produktowe, pod którymi produkujemy i sprzedajemy nasze narzędzia.

Produkty własne pod marką Instar powstają z myślą o użytkowniku, jego wygodzie podczas pracy z naszymi narzędziami przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości materiałów. Są najlepszą odpowiedzią dla osób, które poszukują dobrych narzędzi w rozsądnych cenach. Bogata oferta to m.in. pace z gąbką, pace nierdzewne, szpachle, rajberki, mieszadła, kielnie, wiadra, łopaty i wiele innych.

„TYTANX” to nowa grupa narzędzi stworzona z myślą o najbardziej wymagających profesjonalistach.
Głównym założeniem tej linii było stworzenie narzędzi, które charakteryzuje wytrzymałość, niezawodność i ergonomia. Są produkowane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na wydłużoną żywotność produktów.

Narzędzia budowlane, malarskie i ogrodowe renomowanych polskich i zagranicznych producentów to obecnie ponad 3000 pozycji produktowych, a liczba ta stale wzrasta. Produkty te sprzedawane pod marką „STAR” są uzupełnieniem szerokiej oferty produkowanych przez nas narzędzi czyniąc ją jeszcze bardziej atrakcyjną.

Jako producent wielokrotnie udowodniliśmy, że kwestie zrównoważonego rozwoju oraz ekologii są dla nas szczególnie istotne. Stąd też zrodził się pomysł stworzenia linii produktów pod marką „EKO PRODUCT”, jako wyraz naszej troski o środowisko naturalne i to, w jakim stanie pozostawimy je kolejnym pokoleniom.
„EKO” to nowa grupa narzędzi, przy produkcji której zastosowano ekologiczne materiały o skróconym czasie rozkładu i zmniejszonej szkodliwości emisyjnej w procesie produkcyjnym.

KATALOG

Sprawdź nasz najnowszy katalog.