O firmie

 INSTAR Sp. z o.o. Sp.k. to dynamicznie rozwijająca się firma z blisko 25-letnim doświadczeniem w produkcji narzędzi budowlanych i malarskich. 
Naszą misją jest umożliwienie obecnym i przyszłym Klientom korzystania z narzędzi, które cechuje trwałość, ergonomia użytkowania oraz zgodność z najwyższymi standardami.
Podejmujemy szereg działań o charakterze badawczo-rozwojowym a dzięki wyrobom projektowanym przez nasz zespół, wyznaczamy trendy w branży.
Ugruntowaną pozycję INSTAR na rynku krajowym potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzykrotnie przyznana Gazela Biznesu, która świadczy o tym, że jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Szereg wyróżnień przyznanych przez stowarzyszenia biznesowe potwierdza uznanie dla marki INSTAR w branży.
Rozwój firmy wspierają ciągłe inwestycje w infrastrukturę, park maszynowy i co najważniejsze – w ludzi.
INSTAR w liczbach to:
- 120 fachowców obsługujących proces produkcyjny zautomatyzowany w 70%;
- blisko 1.100 klientów z 27 krajów;
- już niedługo ponad 6.000m2 powierzchni produkcyjno-magazynowych;
- ponad 10.000.000 artykułów produkowanych rocznie.
Szczególną uwagę zwracamy na społeczną odpowiedzialność biznesu, wspierając różnorodne inicjatywy lokalne. Dla nas pomaganie jest czymś naturalnym.
Jeśli chodzi o nasze standardy – certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą serii ISO 9001 wydany przez TÜV świadczy o tym, że jakość jest dla nas kluczowym zagadnieniem i to od wielu lat. Certyfikat FSC® który posiadamy potwierdza, że nie jest nam obojętne pochodzenie surowca i wspieramy właściwą gospodarkę leśną. Natomiast znak ROST FREI na naszych wyrobach gwarantuje, iż produkty INSTAR spełniają najbardziej rygorystyczne normy.
Gdzie można zobaczyć nasze produkty? U dystrybutorów jak również w rękach fachowców z Polski i 27 krajów, do których je eksportujemy.
Co jest dla nas szczególnie ważne? Klient, dla którego staramy się każdego dnia i dzięki któremu dalszy rozwój firmy jest możliwy

 

 

 

Osiągnięcia

iso
gazele biznesu
gazele biznesu
gazele biznesu