Kontakt

Instar Sp. J.

ul. Tarnowska 9
34-600 Limanowa

Tel. + 48 18 3339 295
      + 48 18 3339 296
      + 48 18 3339 297

Fax. + 48 18 3373 184

E-mail: instar@instar.net.pl

Biuro obsługi klienta

Specjalista ds Marketingu i Handlu

Ilona Wojcieszak

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 31

Fax. +48 18 3373 184 wewn. 28

Kom. +48 600 375 570

E-mail: i.wojcieszak@instar.net.pl

 

 

Patrycja Smoleń

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 31

Fax. +48 183373 184 wewn. 28

Kom. +48 600 375 570

E-mail: p.smolen@instar.net.pl


 

Anna Koza

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 31

Fax. +48 183373 184 wewn. 28

Kom. +48 600 375 570

E-mail: a.koza@instar.net.pl

Dział zamówień


Maria Frączek

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 23

Fax. +48 18 3373 184 wewn. 28

Kom. +48 600 801 810

E-mail: m.fraczek@instar.net.pl

 

 

Dział finansowy

Agnieszka Bulanda

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 22

Fax. +48 18 3373 184 wewn. 28

E-mail: a.gawlik@instar.net.pl

 

 

Maria Pytel

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 22

Fax. +48 18 3373 184 wewn. 28

E-mail: pytel@instar.net.pl

Sklep firmowy

Michał Pach

Tel. +48 18 3339 295 wewn. 21

Fax. +48 18 3373 184 wewn. 28

E-mail: sklep@instar.net.pl

Przestawiciele handlowi

Adam Gawlik

Małopolska Zachodnia

Zakopane, Bielsko-Biała, Kęty

Tel. +48 602 194 799

E-mail: g.adam@instar.net.pl

Ryszard Gąsiorek

Małopolska Wschodnia

Bochnia, Tarnów

Część województwa podkarpackiego

Tel. +48 606 268 157

E-mail: r.gasiorek@instar.net.pl

Sławomir Florek

Małopolska Południowa

Kraków i okolice

Tel. +48 600 353 320

E-mail: s.florek@instar.net.pl

 

Tomasz Czech

Śląsk

Tel. +48 728 416 164

E-mail: t.czech@instar.net.pl

 

Dariusz Hanszke

Świętokrzyskie

Tel. +48 728 416 145

E-mail: d.hanszke@instar.net.pl

 

Oficjalny dystrybutor w Wielkiej Brytanii

Proper Tools


21 Brattice Drive,

Pendlebury,

Swinton,

Manchester 

M27 8WE, UK

 

Tel. +44 16 1745 2781

       +44 77 8377 6869

       +44 77 5695 6297

 

E-mail: sales@propertools.co.uk

 

www.propertools.co.uk

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby firmy Instar z siedzibą w Limanowej, ul.Tarnowska 9 oraz jej partnerów handlowych, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 1997.08.29, Dz.U.nr133 poz.833. Państwa dane osobowe wykorzystane będą wyłącznie do celów marketingowych firmy Instar.