Aktualności

2018-09-10

Nowa inwestycja Instar z lotu ptaka

Jeśli chcą Państwo zobaczyć naszą nową inwestycję z innej perspektywy, proszę bardzo - poniższy film prezentuje obecny etap prac z lotu ptaka.

https://youtu.be/FkhabjHTYnM
2018-06-20

Mecz piłki nożnej INSTAR kontra ROTEK (Słowacja)

 W ostanią sobotę na stadionie LKS  Płomień Limanowa, odbył się mecz pomiędzy drużynami firm INSTAR i ROTEK (Słowacja).                                                                                     Spotkanie to było dobrą okazją do integracji słowacko-polskiej, jak również świetnej zabawy. Zwycięzcą okazała się drużyna gości (4:2) - gratulujemy zwycięstwa, licząc na rewanż w przyszłym roku.

 


2018-06-08

Konferencja Mapa Marek Małopolska

Podczas Konferencji Mapa Marek Regionu Małopolska, która odbyła się Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, marka INSTAR w trakcie dyskusji została wskazana jako jeden z brandów promujących nie tylko region ale również Polskę. To bardzo miła ocena naszej pracy

2017-11-14

TARGI BUDOWNICTWA " BATIMAT 2017 " FRANCJA, PARYŻ

Podczas tegorocznej edycji wystawy w dniach 06 - 10 Listopada " BATIMAT  2017" Francja, Paryż, po raz kolejny prezentowaliśmy nasze produkty. Były to nie tylko wyroby dobrze znane naszym Klientom, ale również nowe wzory przygotowane na sezon 2018. O powodzeniu we wdrażaniu nowych projektów zadecyduje (jak zawsze) rynek :)