Aktualności

2020-05-08

INSTAR w Polsat News

Od kilku dni INSTAR uczestniczy w prestiżowej kampanii KUPUJ POLSKIE, której celem jest promowanie produktów krajowych. Nasz spot reklamowy jest emitowany kilkukrotnie każdego dnia na antenie Polsat News. Mamy nadzieję, że mieli Państwo okazję już go zobaczyć, a jeśli nie - zostało jeszcze kilka dni kampanii. Spot INSTAR jest naprawdę wart uwagi!
Jednocześnie zachęcamy do wspierania krajowych firm z wszystkich branż w tym trudnym okresie.

2019-05-20

Nowy kolega w zespole INSTAR w regionie

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył Pan Łukasz Szczęsny, który będzie reprezentował firmę INSTAR w województwie lubelskim. Wierzymy, że doświadczenie i wiedza Pana Łukasza przełoży się na satysfakcję naszych Klientów, wynikającą z codziennej obsługi i realizacji wspólnych przedsięwzięć.

2019-07-10

O nas w mediach!

Znów o nas piszą! 

Zapraszamy do zapoznania się z artkułem na portalu limanowa.in, gdzie można znaleźć wypowiedź jednego z właścicieli - Marka Czamary, który przybliża zarówno historię powstania, jak i obecny obraz spółki Instar, limanowskiej firmy o globalnym potencjale.

 

https://limanowa.in/aktualnosci/instar-limanowska-firma-o-globalnym-potencjale/45517

2020-04-27

Mimo pandemii pracujemy bez zmian

Obecna sytuacja epidemiologiczna jest przedmiotem powszechnego zainteresowania. W obliczu pandemii podjęliśmy szereg działań profilaktycznych, mających na celu ochronę zdrowia naszego zespołu oraz wszystkich osób, które współpracują z nami, aby dbać o to co najcenniejsze.
Mimo licznych utrudnień potwierdzamy, że w INSTAR bieżąca produkcja, jak również realizacja zamówień odbywa się bez jakichkolwiek zakłóceń. Jeśli chodzi o kontakt z nami - jesteśmy dla Państwa dostępni w dotychczasowym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych Kontrahentów odbywała się niezmiennie na jak najwyższym poziomie, co jest naszym priorytetem.