Aktualności

2018-10-08

Rebranding

Z przyjemnością ogłaszamy, że logo Instar uległo pewnym zmianom. Dla nas rebranding nie oznacza prostej zmiany logo. Jest to bardzo ważny element procesu budowania świadomości marki nie tylko na rynku krajowym, ale również na rynku międzynarodowym. Nasze nowe logo symbolizuje postępy firmy Instar jako marki.

2018-09-07

Nowe wyzwania, nowa inwestycja.

Kontrahenci podczas spotkań niejednokrotnie podkreślają tempo rozwoju firmy Instar. Często powtarzamy, że to nie koniec bo... jest jeszcze kilka pomysłów, które zamierzmy zrealizować. Potwierdza to nasza nowa inwestycja, jaką jest budowa kolejnej hali magazynowo-produkcyjnej.

2018-09-28

Targi budowlane For Arch Prague

 

Wrzesień jest pracowitym miesiącem dla firmy Instar, jednak nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest dotrzymywanie kroku trendom i bycie na szczycie w naszej branży. Dlatego nasze kierownictwo reprezentowane przez Marka Czamarę i Mirosława Kogutowicza zawsze stara się odwiedzać targi, aby zapoznać się z nowościami i wymaganiami rynku na nadchodzący rok. Targi budowlane For Arch Prague były najlepszym miejscem do sprawdzenia potrzeb rynku europejskiego.