Aktualności

2018-09-28

Targi budowlane For Arch Prague

 

Wrzesień jest pracowitym miesiącem dla firmy Instar, jednak nie zwalniamy tempa. Naszym celem jest dotrzymywanie kroku trendom i bycie na szczycie w naszej branży. Dlatego nasze kierownictwo reprezentowane przez Marka Czamarę i Mirosława Kogutowicza zawsze stara się odwiedzać targi, aby zapoznać się z nowościami i wymaganiami rynku na nadchodzący rok. Targi budowlane For Arch Prague były najlepszym miejscem do sprawdzenia potrzeb rynku europejskiego.


2018-09-10

Nowa inwestycja Instar z lotu ptaka

Jeśli chcą Państwo zobaczyć naszą nową inwestycję z innej perspektywy, proszę bardzo - poniższy film prezentuje obecny etap prac z lotu ptaka.

https://youtu.be/FkhabjHTYnM
2018-08-24

Zespół przedstawicieli handlowych

 

Poznaj nasz silny zespół przedstawicieli handlowych. Można ich spotkać w okolicach jak Krakowa, Zakopanego, Bielsko-Białej, Tarnowa, Katowic, Rzeszowa oraz Kielc.Dokładają wszelkich starań, aby promować Instar jako markę. Ich wszechstronna wiedza na temat narzędzi budowlanych i wieloletnie doświadczenie sprawia, że Instar jest rozpoznawalną marką w całym kraju. Nasi przedstawiciele z miłą chęcią udzielą wszelkich informacji na temat produktów Instar. Szczegółowe dane każdego z przesdtawicieli można znaleźć na naszej stronie internetowej www.instar.net.pl lub na ostatniej stronie naszego nowego katalogu.


2018-08-17

Nowy katalog Instar

Chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz nowy odnowiony katalog. Jest on estetyczny, przejrzysty i pełen pomocnych informacji. Jego treść jest przetłumaczona na trzy języki, co jest bardzo cenione przez naszych klientów. Aby ułatwić zamawianie naszym klientom, rozdzieliliśmy każdą kategorię produktów, dodaliśmy ilości kartonowe oraz paletowe. Punktem kulminacyjnym katalogu jest ostatnia strona, na której można znaleźć kontakty do każdego działu i naszych przedstawicieli handlowych. W ten sposób zawsze będzie wiadomo, gdzie i jak dokonać zakupu produktów Instar.