Aktualności

2018-06-20

Mecz piłki nożnej INSTAR kontra ROTEK (Słowacja)

 W ostanią sobotę na stadionie LKS  Płomień Limanowa, odbył się mecz pomiędzy drużynami firm INSTAR i ROTEK (Słowacja).                                                                                     Spotkanie to było dobrą okazją do integracji słowacko-polskiej, jak również świetnej zabawy. Zwycięzcą okazała się drużyna gości (4:2) - gratulujemy zwycięstwa, licząc na rewanż w przyszłym roku.

 


2018-06-08

Konferencja Mapa Marek Małopolska

Podczas Konferencji Mapa Marek Regionu Małopolska, która odbyła się Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, marka INSTAR w trakcie dyskusji została wskazana jako jeden z brandów promujących nie tylko region ale również Polskę. To bardzo miła ocena naszej pracy

2018-09-07

Nowe wyzwania, nowa inwestycja.

Kontrahenci podczas spotkań niejednokrotnie podkreślają tempo rozwoju firmy Instar. Często powtarzamy, że to nie koniec bo... jest jeszcze kilka pomysłów, które zamierzmy zrealizować. Potwierdza to nasza nowa inwestycja, jaką jest budowa kolejnej hali magazynowo-produkcyjnej.

2017-11-14

TARGI BUDOWNICTWA " BATIMAT 2017 " FRANCJA, PARYŻ

Podczas tegorocznej edycji wystawy w dniach 06 - 10 Listopada " BATIMAT  2017" Francja, Paryż, po raz kolejny prezentowaliśmy nasze produkty. Były to nie tylko wyroby dobrze znane naszym Klientom, ale również nowe wzory przygotowane na sezon 2018. O powodzeniu we wdrażaniu nowych projektów zadecyduje (jak zawsze) rynek :)