Aktualności

2021-07-20

Udział w targach budowlanych "The Big 5 Construct Egypt"

W dniach 25-28.06.2021 roku nasza firma miała przyjemność wziąć udział w Targach budowlanych "The Big 5 Construct Egypt", które odbywały się w Egipcie.

Spędziliśmy cztery intensywne dni na promocji naszych produktów zarówno z linii podstawowej (Instar), jak i tej dla profesjonalistów (Tytan), które wzbudzały nie małe zainteresowanie wśród zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko. Dołączamy krótką fotorelację, zachęcamy wszystkich potencjalnie zainteresowanych do kontaktu bezpośredniego.

2021-05-14

Targi budowlane "The Big 5 Construct Egypt"

Pod koniec czerwca nasza firma zamierza wziąć udział w targach budowlanych "The Big 5 Construct Egypt", które odbędą się w Egipcie. Będziemy pokazywać nasze produkty z linii dla profesjonalistów "Tytan" oraz sztandarowe, cieszące się niezmiennym zainteresowaniem pod marką Instar. Przygotowania ruszyły pełną parą! 

Relację z samego wydarzenia zamieścimy po powrocie. Życzcie nam powodzenia.

Link do wydarzenia: https://www.thebig5constructegypt.com/

2019-10-15

Targi budowlane "UK Construction Week Birmingham"

Podczas tegorocznych targów budowlanych w dniach 8-10 października "UK Construction Week" w Birmingham nasza firma zaprezentowała całkowicie nowe wyroby z marki „TYTAN” oraz produkty z serii biodegradowalnych „BIO”, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko oraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

2019-09-10

Mecz piłki nożnej INSTAR kontra ROTEK (Słowacja)

W minioną sobotę, po raz kolejny odbył się mecz pomiędzy firmami INSTAR i ROTEK (Słowacja). Mecz był bardzo wyrównany, Gospodarze (firma ROTEK)  jak i Goście (firma INSTAR) zdobyli po 2 bramki. Mecz zakończył się remisem, lecz najważniejsza w tym wszystkich jest integracja polsko-słowacka oraz świetna zabawa.