Aktualności

2020-05-08

INSTAR w Polsat News

Od kilku dni INSTAR uczestniczy w prestiżowej kampanii KUPUJ POLSKIE, której celem jest promowanie produktów krajowych. Nasz spot reklamowy jest emitowany kilkukrotnie każdego dnia na antenie Polsat News. Mamy nadzieję, że mieli Państwo okazję już go zobaczyć, a jeśli nie - zostało jeszcze kilka dni kampanii. Spot INSTAR jest naprawdę wart uwagi!
Jednocześnie zachęcamy do wspierania krajowych firm z wszystkich branż w tym trudnym okresie.

2020-04-27

Mimo pandemii pracujemy bez zmian

Obecna sytuacja epidemiologiczna jest przedmiotem powszechnego zainteresowania. W obliczu pandemii podjęliśmy szereg działań profilaktycznych, mających na celu ochronę zdrowia naszego zespołu oraz wszystkich osób, które współpracują z nami, aby dbać o to co najcenniejsze.
Mimo licznych utrudnień potwierdzamy, że w INSTAR bieżąca produkcja, jak również realizacja zamówień odbywa się bez jakichkolwiek zakłóceń. Jeśli chodzi o kontakt z nami - jesteśmy dla Państwa dostępni w dotychczasowym zakresie. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa naszych Kontrahentów odbywała się niezmiennie na jak najwyższym poziomie, co jest naszym priorytetem.

2020-02-28

"Gazele Biznesu" dla INSTAR

Z wielką przyjemnością informujemy, że po raz ósmy INSTAR otrzymał tytuł "Gazela Biznesu". Cieszymy się, że kolejny raz firma została zauważona przez kapitułę rankingu, ponieważ Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa.
Gratulujemy całemu zespołowi INSTAR i dziękujemy naszym Klientom, dzięki którym tak dynamiczny rozwój firmy jest możliwy.

2019-11-19

Nie przestajemy podnosić swoich kwalifikacji

Codziennie staramy się zapewnić naszym Klientom serwis i obsługę na jak najwyższym poziomie. Dlatego też bardzo chętnie szkolimy się, aby móc łączyć nasze doświadczenie z nowościami branżowymi. Mamy nadzieję, że nadal będziemy mogli sprostać oczekiwaniom naszych obecnych i potencjalnych Klientów.