Aktualności

2021-09-01

Targi KazBuild w Kazachstanie 2021

W dniach 7-9 września 2021 będziemy jednym z uczestników targów budowlanych KazBuild, które odbędą się w Kazachstanie.

Będzie to kolejna międzynarodowa impreza, na której zamierzamy pokazać całą gamę naszych narzędzi, zarówno z linii podstawowej Instar, jak i dedykowanej profesjonalistom pod marką TytanX.

Nie ustajemy w próbach poszerzania rynków zbytu starając się, by nasze narzędzia sprostały nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i kontaktu bezpośredniego.

2021-08-16

Rebranding linii dla profesjonalistów TYTAN

Po wielu miesiącach przygotowań możemy to wreszcie ogłosić - linia dla profesjonalistów Tytan ma nowe logo i nazwę - TYTANX!

Od teraz będziemy używać nowej wizualizacji we wszystkich kanałach informacyjnych, narzędzia zyskają nowe etykiety.

My wracamy do dalszej wytężonej pracy, aby jeszcze nie raz Państwa zaskoczyć ponieważ II półrocze to dopiero początek zmian. Zachęcamy do śledzenia nas na bieżąco!

2021-07-20

Udział w targach budowlanych "The Big 5 Construct Egypt"

W dniach 25-28.06.2021 roku nasza firma miała przyjemność wziąć udział w Targach budowlanych "The Big 5 Construct Egypt", które odbywały się w Egipcie.

Spędziliśmy cztery intensywne dni na promocji naszych produktów zarówno z linii podstawowej (Instar), jak i tej dla profesjonalistów (Tytan), które wzbudzały nie małe zainteresowanie wśród zwiedzających.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stanowisko. Dołączamy krótką fotorelację, zachęcamy wszystkich potencjalnie zainteresowanych do kontaktu bezpośredniego.

2021-05-14

Targi budowlane "The Big 5 Construct Egypt"

Pod koniec czerwca nasza firma zamierza wziąć udział w targach budowlanych "The Big 5 Construct Egypt", które odbędą się w Egipcie. Będziemy pokazywać nasze produkty z linii dla profesjonalistów "Tytan" oraz sztandarowe, cieszące się niezmiennym zainteresowaniem pod marką Instar. Przygotowania ruszyły pełną parą! 

Relację z samego wydarzenia zamieścimy po powrocie. Życzcie nam powodzenia.

Link do wydarzenia: https://www.thebig5constructegypt.com/